Małgorzata Szot

Małgorzata Szot

Małgorzata jest certyfikowanym trenerem personalnym oraz pedagogiem, dlatego praca z ludźmi dorosłymi, młodzieżą czy nawet dziećmi nie stanowi dla niej żadnego problemu. Potrafi znaleźć wspólny język z każdym kogo napotka na swojej drodze zarówno tej prywatnej jak i zawodowej.

Swoją przygodę z zajęciami fitness rozpoczęła, aby poprawić swoją kondycję, zdrowie i sylwetkę dlatego problemy osób rozpoczynających przygodę ze sportem nie są jej obce, zna je z autopsji.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z podopiecznymi jak oraz wiedzy nabytej podczas licznych kursów i szkoleń potrafi dobrać odpowiedni, indywidualny plan działania pod konkretny cel. Jako trener personalny jak i podczas prowadzenia zajęć grupowych przykuwa dużą wagę do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń i komfortu swoich podopiecznych. W swoich treningach zwraca uwagę na stan zdrowia, styl życia, przebyte urazy i występujące dysfunkcje u swoich podopiecznych i na ich podstawie rozpoczyna określenie planu działania.

Uwielbia pracę z ludźmi. Pomoc w dążeniu każdego trenującego do upragnionego celu jest jej pasją. W klubie prowadzi treningi personalne oraz zajęcia grupowe Active Lady Challenge, trening nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie całego ciała.

Kwalifikacje:
  • A4ACADEMY – Kurs Trenera Personalnego oraz Kurs Instruktora Siłowni
  • ATS Akademia Treningu Siłowego – Warsztat z kształtowania i budowania pośladków
  • Konsultacja szkoleniowa Diagnostyka Funkcjonalna – Movement Solution Kamil Malinowski