Wczytywanie ...

Trening Mentalny

TRENING MENTALNY to nasza NOWA propozycja
 
➡️odpręża ciało
➡️zwalcza bóle pleców
➡️rozciąga ciało
➡️uczy oddychania
➡️uspokaja nerwy
➡️ uczy świadomoś
 

Kto poprowadzi trening 

Mariusz Wojciechowski

✅Nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim stażem w pracy z młodzieżą; a także masażysta (masaż klasyczny, RESET – masaż stawu skroniowo-żuchwowego).

✅Zgłębia od dawna to, jak ruch wpływa na nasze życie – na samopoczucie, postrzeganie siebie, kontakt ze sobą oraz z innymi. Jeden z jego nauczycieli qigong mawiał: „Jak ćwiczysz tempo, to twoje życie jest tempe.”

✅Interesuje go jak można poprzez proste ćwiczenia fizyczno-mentalne poradzić sobie w sytuacjach stresowych, odzyskać dobry humor, zredukować napięcia i blokady w ciele.
Aby utrzymać organizm w zdrowiu i dobrej kondycji, od kilku lat codziennie wykonuje podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, ćwiczy Rytuały Tybetańskie oraz Zhong Yuan Qigong, medytuje.

✅W ostatnim czasie zainteresował się prostymi ćwiczeniami TRE. Jest to metoda opracowana przez dr David’a Berceli’ego polegająca na uruchamianiu neurogennych drżeń w ciele za pomocą sekwencji ćwiczeń. Drżenia te, jak zapewnia twórca tej metody, pomagają w uwolnieniu się od stresu i traumy.
Ponadto interesuje się kulturą, filozofią, medycyną wschodu, zdrowym odżywianiem, wykorzystaniem naturalnych właściwości i mocy umysłu, które odpowiednio ukierunkowane, stanowić mogą silną broń w walce z chorobami.

Z przyjemnością podzieli się swoimi doświadczeniami z innymi.