Barbell Club

Jest to pierwszy taki klub w Bochni i okolicy, który łączy efektywny trening nastawiony na progresję oraz uzyskanie celów sylwetkowych z odpowiednim przygotowaniem technicznm bazującym na nauce świadomości ciała, prawidłowym oddychaniu, kontroli motorycznej, mobilizacji wzorców ruchowych oraz progresji treningowej. Najlepsza wyszkolona i doświadczona kadra, wysokiej klasy sprzęt oraz przygotowany program treningowy pozwoli osobie zarówno początkującej jak i zaawansowanej na bezpieczny trening, który gwarantuje osiągnięcie zamierzonych celów. 

Barbell Club

to miejsce gdzie każdy dokłada swoją cegiełkę  w budowaniu Naszej społeczności, w której spełniamy oczekiwania takie jak:

wzrost siły
redukcja tkanki tłuszczowej
wzrost masy mięśniowej
kształtowanie sylwetki
zdrowie psycho- fizyczne
kondycja, wytrzymałość

Naszym celem jest zdrowe ciało, wymarzona sylwetka oraz dobre samopoczucie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do techniki i bezpieczeństwa.

W naszym klubie każdy z Was jest WAŻNY !!!

Jak wygląda PIERWSZE SPOTKANIE Z TRENEREM PERSONALNYM

1.

Rozmowa

Po przekroczeniu progu klubu przywita Cię uśmiechnięty trener, który zaproponuje kawę, herbatę lub wodę mineralną. Rozmowa będzie trwała około 25-30 minut. Trener przeprowadzi z Tobą obszerny wywiad na temat Twojego stanu zdrowia , stylu życia, dolegliwości zdrowotnych, oczekiwań oraz celów treningowych. 

Już w trakcie spotkania dowiesz się wielu cennych informacji, więc jeśli zastanawiasz się nad treningiem personalnym, to koniecznie skorzystaj z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

2.

Pomiary

Kolejnym krokiem jest pomiar składu masy ciała, zmierzenie obwodów i zrobienie zdjęć. (Nie bój się – większość osób dopiero po zobaczeniu różnicy w sylwetce widzi efekty) Te trzy pomiary pomogą trenerowi ocenić progres, zaplanować kolejny krok, dokonać zmian w planie treningowym, a Tobie dostrzec zmiany, których nie widzisz w lustrze.

Jeśli nie będziesz gotowy w tym dniu dokonać pomiarów, nic się nie bój. Przyjdzie na to czas.  Ty masz czuć się komfortowo na pierwszym spotkaniu. 

3.

Trening próbny

Czy sobie poradzę? Czy bardzo się zmęczę ? Co potrzebuję zabrać ze sobą? 

Są to częste pytania i obawy naszych nowych podopiecznych. Zabierz ze sobą wygodny strój i obuwie zamienne, jeśli nie masz butów sportowych możesz ćwiczyć w samych skarpetkach.  Trening ma na celu Twój delikatny rozruch, chcemy abyś w trakcie spotkania zobaczył klub, poczuł panującą atmosferę jaka w nim panuje. Trener przeprowadzi z Tobą prostą rozgrzewkę, pokaże kilka łatwych ćwiczeń i zbierze cenne informacje, które pozwolą ocenić Twoje indywidualne możliwości. 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stornie KONTAKT

NOWOŚĆ
EMS to efektywny trening w 20 minut

Trenining EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, pobudza do pracy mięśnie poprzez ich elektrostymulację. Zalety treningu EMS:

💪 Oszczędność czasu – tylko 20 minut
💪 Brak ryzyka kontuzji
💪 Duży wydatek energetyczny podczas krótkiego treningu
💪 Nie obciąża stawów
💪 Łagodzi bóle pleców
💪 Trening 1 raz w tygodniu
💪 Wysoka efektywność
💪 Szybkie rezultaty

Trening EMS jest idealnym treningiem dla osób zapracowanych, szukających motywacji i nowych rozwiązań.

Zajęcia grupowe
dołącz do naszej społeczności

Opinie naszych klientów

Partnerzy: